9. GARIN MENDI-LASTERKETA
Toggle navigation
9. GARIN MENDI-LASTERKETA
Hasiera
Izen-emateak
Izena eman
Parte-hartzaileen zerrenda
Izen-emateak kontsultatu
Informazioa
Dokumentuak
Berriak
Sailkapena
EU
ES - Español
EU - Euskara
Sailkapenak
Sailkapen Orokorra
Goierri Kopa Emakumeak Sprint
Goierri Kopa Gizonak Sprint
[Sexo]
F
M
PUESTO
DORSAL
APELLIDOS
NOMBRE
SEXO
TIEMPO OFICIAL
KM/H
DIFERENCIA - 1º
PROVINCIA
POBLACIÓN
TIEMPO 1
POSICIÓN 1
TIEMPO 2
POSICIÓN 2
Ver ficha
1
37
ZUNZUNEGI TAPIA
AITOR
M
00:53:07
04:50:00
GIPUZKOA
LEGORRETA
0:09:00
1
0:26:09
1
Ver ficha
2
134
VICENTE PASCUAL
RODRIGO
M
00:53:57
04:54:00
0:00:50
BURGOS
QUINTANAR DE LA SIERRA
0:09:07
2
0:26:25
2
Ver ficha
3
147
LARREA ARANGUREN
AIMAR
M
00:54:09
04:55:00
0:01:02
GIPUZKOA
ANTZUOLA
0:09:10
4
0:26:35
3
Ver ficha
4
171
AZKARATE MORENO
ASIER
M
00:54:44
04:58:00
0:01:37
GIPUZKOA
ARRASATE
0:09:11
5
0:26:48
4
Ver ficha
5
47
LASA BERDEGUE
GAIZKA
M
00:54:48
04:59:00
0:01:41
GIPUZKOA
LEGORRETA
0:09:12
6
0:26:52
5
Ver ficha
6
109
ZABALEGI
MIKEL
M
00:56:07
05:06:00
0:03:00
GIPUZKOA
ORDIZIA
0:09:21
9
0:27:45
10
Ver ficha
7
167
LÓPEZ DE MENDIGUREN
DANI
M
00:56:10
05:06:00
0:03:03
ARABA-ÁLAVA
ULLIBARRI VIÑA
0:09:09
3
0:26:55
6
Ver ficha
8
156
IMAZ ARANGUREN
JOSU
M
00:56:13
05:07:00
0:03:06
GIPUZKOA
AZPEITIA
0:09:45
14
0:28:06
11
Ver ficha
9
42
TOLOSA ZABALA
JOKIN
M
00:56:14
05:07:00
0:03:07
GIPUZKOA
ANOETA
0:09:15
7
0:27:41
8
Ver ficha
10
46
AUZMENDI AIERBE
MIKEL
M
00:56:15
05:07:00
0:03:08
GIPUZKOA
ATAUN
0:09:39
13
0:27:44
9
Ver ficha
11
77
IBAÑEZ ARIZTEGI
BEÑAT
M
00:56:16
05:07:00
0:03:09
GIPUZKOA
ZUMARRAGA
0:09:17
8
0:27:03
7
Ver ficha
12
68
ESCUDERO UNANUE
BEÑAT
M
00:58:25
05:19:00
0:05:18
GIPUZKOA
DEBA
0:10:04
23
0:28:54
17
Ver ficha
13
231
IDIAKEZ AGIRRE
MANEX
M
00:58:35
05:19:00
0:05:28
GIPUZKOA
LAZKAO
0:09:38
12
0:28:19
12
Ver ficha
14
168
ZUBELDIA
JON
M
00:58:50
05:21:00
0:05:43
GIPUZKOA
ASTEASU
0:09:45
15
0:28:34
14
Ver ficha
15
59
AYERZA JAUREGUI
ASIER
M
00:58:54
05:21:00
0:05:47
GIPUZKOA
TOLOSA
0:09:29
10
0:28:42
15
Ver ficha
16
217
IBARRONDO CRESPO
DANIEL
M
00:59:09
05:23:00
0:06:02
ARABA-ÁLAVA
CAMPEZO
0:09:45
17
0:28:42
16
Ver ficha
17
155
IMAZ ARANGUREN
ARITZ
M
00:59:19
05:23:00
0:06:12
GIPUZKOA
BEASAIN
0:10:07
26
0:29:18
21
Ver ficha
18
140
GABIRONDO ZUBELDIA
MIKEL
M
00:59:20
05:23:00
0:06:13
GIPUZKOA
IRURA
0:09:50
18
0:29:12
20
Ver ficha
19
24
DIONISIO ELIAS
AITOR
M
00:59:20
05:23:00
0:06:13
GIPUZKOA
ZUMARRAGA
0:10:05
25
0:28:58
19
Ver ficha
20
138
MORALES
ENEKO
M
00:59:45
05:26:00
0:06:38
GIPUZKOA
TOLOSA
0:09:29
11
0:28:27
13
Ver ficha
21
240
MAIZTEGI PAGALDAI
JON
M
01:00:03
05:28:00
0:06:56
GIPUZKOA
IDIAZABAL
0:10:16
30
0:29:44
25
Ver ficha
22
150
RODRIGUEZ CUADRADO
JON
M
01:00:20
05:29:00
0:07:13
GIPUZKOA
ORDIZIA
0:10:25
39
0:29:51
27
Ver ficha
23
53
ETXEBERRIA AZPIAZU
JON
M
01:00:21
05:29:00
0:07:14
GIPUZKOA
AZKOITIA
0:10:01
22
0:29:34
23
Ver ficha
24
86
CID MENOR
DAVID
M
01:00:27
05:30:00
0:07:20
GIPUZKOA
LAZKAO
0:10:14
29
0:29:41
24
Ver ficha
25
139
SOTO ARRATIBEL
IBON
M
01:00:45
05:31:00
0:07:38
GIPUZKOA
LAZKAO
0:10:05
24
0:29:32
22
Ver ficha
26
36
SUKIA AIERBE
EKHI
M
01:00:49
05:32:00
0:07:42
GIPUZKOA
ATAUN
0:09:58
20
0:30:01
31
Ver ficha
27
22
ALDALUR ELORRIAGA
BEÑAT
M
01:01:02
05:33:00
0:07:55
GIPUZKOA
AZPEITIA
0:09:50
19
0:28:54
18
Ver ficha
28
85
MATIAS TEIXEIRA
HUGO
M
01:01:09
05:33:00
0:08:02
ARABA-ÁLAVA
VITORIA
0:10:00
21
0:30:02
32
Ver ficha
29
197
GOIKOETXEA
IBAN
M
01:01:11
05:34:00
0:08:04
GIPUZKOA
ATAUN
0:10:19
31
0:30:12
33
Ver ficha
30
13
ZABALA BARANDIARAN
IKER
M
01:01:18
05:34:00
0:08:11
GIPUZKOA
BEASAIN
0:10:21
35
0:29:57
29
Aurreko
/
8
Hurrengo
Ver ficha
1
AITOR ZUNZUNEGI TAPIA
00:53:07
Ver ficha
2
RODRIGO VICENTE PASCUAL
00:53:57
Ver ficha
3
AIMAR LARREA ARANGUREN
00:54:09
Ver ficha
4
ASIER AZKARATE MORENO
00:54:44
Ver ficha
5
GAIZKA LASA BERDEGUE
00:54:48
Ver ficha
6
MIKEL ZABALEGI
00:56:07
Ver ficha
7
DANI LÓPEZ DE MENDIGUREN
00:56:10
Ver ficha
8
JOSU IMAZ ARANGUREN
00:56:13
Ver ficha
9
JOKIN TOLOSA ZABALA
00:56:14
Ver ficha
10
MIKEL AUZMENDI AIERBE
00:56:15
Ver ficha
11
BEÑAT IBAÑEZ ARIZTEGI
00:56:16
Ver ficha
12
BEÑAT ESCUDERO UNANUE
00:58:25
Ver ficha
13
MANEX IDIAKEZ AGIRRE
00:58:35
Ver ficha
14
JON ZUBELDIA
00:58:50
Ver ficha
15
ASIER AYERZA JAUREGUI
00:58:54
Ver ficha
16
DANIEL IBARRONDO CRESPO
00:59:09
Ver ficha
17
ARITZ IMAZ ARANGUREN
00:59:19
Ver ficha
18
MIKEL GABIRONDO ZUBELDIA
00:59:20
Ver ficha
19
AITOR DIONISIO ELIAS
00:59:20
Ver ficha
20
ENEKO MORALES
00:59:45
Ver ficha
21
JON MAIZTEGI PAGALDAI
01:00:03
Ver ficha
22
JON RODRIGUEZ CUADRADO
01:00:20
Ver ficha
23
JON ETXEBERRIA AZPIAZU
01:00:21
Ver ficha
24
DAVID CID MENOR
01:00:27
Ver ficha
25
IBON SOTO ARRATIBEL
01:00:45
Ver ficha
26
EKHI SUKIA AIERBE
01:00:49
Ver ficha
27
BEÑAT ALDALUR ELORRIAGA
01:01:02
Ver ficha
28
HUGO MATIAS TEIXEIRA
01:01:09
Ver ficha
29
IBAN GOIKOETXEA
01:01:11
Ver ficha
30
IKER ZABALA BARANDIARAN
01:01:18
Aurreko
/
8
Hurrengo
GARIN MENDI-LASTERKETA
E-posta
Web
Facebook
×
Antolatzailearekin harremanetan jarri
Zure kontsultaren arrazoiak
Aukeratu
Ezin dut nire izen-ematea BUKATU
EZ NAIZ IZEN emandako bezala agertzen
Nire IZEN-EMATEAREN EGIAZTAGIRIA behar dut
BAJA/ITZULKETA/TITULAR aldaketa
Nire izan-ematearen DATUAK ALDATU nahi ditut
Ekitaldiaren ARGIBIDE OROKORRAK (dortsal ematea, ibilbideak, ordutegiak, araudia, zerbituak, e. a.)
Ekitaldia ITXIA dago. Nola egin dezaket izen-ematea?
SAILKAPENEN gorabehera
Harremanetarako pertsona
Harremanetarako emaila
Harremanetarako telefonoa
Iruzkina
×
Acceso deportistas
Erabiltzailea/E-maila:
Pasahitza:
×
×
Información de movimientos
×
Ekitaldia amaitu da dagoeneko
Hurrengo egutegian edizio berriak bilatu ditzakezu.
×